Beşiktaş Şampiyonlar Ligi Rakipleri

Beşiktaş Şampiyonlar Ligi rakipleri belli oldu. UEFA Şampiyonlar Ligi’nde oynayacak takımlar kararlaştırıldı. Beşiktaş grupta kimlerle oynayacak belirlendi. 2021 – 2022 sezonu gruplar kura çekimleri başarılı ve eğlenceli bir şekilde gerçekleştirildi. Lig sezonu öncesinde her zaman kura çekimleri olmakta ve bu sonuçlar futbol sıkı taraftarlarının her daim merakla beklediği ve izlediği, takip ettiği önemli olaylardandır. Şampiyonlar Ligi temsilcimiz Beşiktaş rakipleri ile oynayacak ve sonuçlar şimdiden futbol dünyasını heyecanlandırmış gibi görünüyor.

Beşiktaş Lig için kura çekiminde dördüncü torbadan bu müsabakaya katılmıştı. Beşiktaş C Grubu Sporting ile mücadele edecek. Ayrıca Borussia Dortmund ve Ajax ile de mücadele edeceği kura sonuçlarında açıklanmıştı. Şampiyonlar Ligi için A, B, C, D, E, F, G, H grupları belirlendi. C grubu içerisinde Sporting, Borussia Dortmund, Ajax, Beşiktaş yer alıyor. Diğer gruplarda da oynayacak isimler belirginleşti. Mesela G grubunda Lille, Sevilla, Salzburg, Wolfsburg yer alıyor. 14 – 15 Eylül tarihlerinde Şampiyonlar Ligi başlıyor. 7 – 8 Aralık tarihlerinde de grup aşamaları bitecek.

Beşiktaş’ın Gruptaki Rakipleri Belirlendi

Beşiktaş kiminle oynayacak, rakipleri kimler olacak soruları uzun zamanadır merak ediliyordu. Kura çekiliş sonuçları belirlendi ve dördüncü torba çekilişleri açıklandı. Borussia Dortmund, Ajax, Sporting ile mücadele edecek olan Siyah Beyazlılar, Şampiyonlar Ligi turuna 14 – 15 Eylül tarihlerinde başlayacaklar. Beşiktaş en önemli takımlardan biri ve milyonlarca hayranı, taraftarı olan bir takım. Beşiktaş ile ilgili haberler takip edilmekte ve futbol dünyasında büyük bir ses getirmektedir. A grubunda oynayacaklar, B, C, D, E, F, G ve H grubunda oynayacak tüm takım isimleri kura ile belirlendi.

Sergen Yalçın Sıkı Çalışıyor

Şampiyonlar Ligi etapları takımlarının belirlenmesinin ardından gözler tarihlere çevrildi. 14 ve 15 Eylül gibi başlayacak olan Lig etapları devam edecek. Oldukça heyecanlı geçeceği şimdiden belli olan ligler futbol taraftarlarının şimdiden gündemi haline geldi. 7 ve 8 Aralık tarihlerinde ise son maçların ardından grup etaplarının tamamlanması ve sonuçlanması bekleniyor. Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın da rakiplerin belirlenmesiyle heyecanını giderdi, sıkı ve disiplinli çalışmalarına devam ediyor.