BEŞİKTAŞ ROBERTO PEREYRA’YI GÖZÜNE KESTİRDİ

Beşiktaş, Roberto Pereyra’yı transfer etmek istiyor. Pereyra, sol kanat pozisyonunda oynayan bir oyuncudur. Hızlı, teknik ve güçlü bir oyuncudur. Oyunun her iki yönüne de katkı sağlayabilir. Hücumda etkilidir ve asist yapma konusunda yeteneklidir. Defansif olarak da iyidir ve top kapma konusunda yeteneklidir.

Pereyra, 2014 yılında Udinese’den Watford’a transfer oldu. Watford formasıyla 2015 yılında İngiltere’nin ikinci ligi olan Championship’te şampiyonluk yaşadı. Pereyra, 2016 yılında Watford’dan Juventus’a transfer oldu. Juventus formasıyla 2017 yılında Serie A şampiyonluğu, 2017 yılında Coppa Italia şampiyonluğu ve 2017 yılında İtalya Süper Kupası şampiyonluğu yaşadı.

Pereyra, 2019 yılında Juventus’tan Watford’a geri döndü. Watford formasıyla 2020 yılında İngiltere’nin ikinci ligi olan Championship’te tekrar şampiyonluk yaşadı. Pereyra, 2021 yılında Watford’dan Udinese’ye transfer oldu. Udinese formasıyla 2022 yılında Serie A’da mücadele ediyor.

Beşiktaş, Pereyra’yı transfer etmek istiyor. Pereyra, Beşiktaş‘ın sol kanat pozisyonunda uzun yıllar oynayacak bir oyuncudur. Beşiktaş, Pereyra ile birlikte hücum ve defans gücüne katkı sağlayacaktır. Pereyra, Beşiktaş’ın genç kadrosuna tecrübe katacak ve taraftarları mutlu edecektir.

Pereyra’nın Beşiktaş’a Transferinin Beşiktaş’a Faydaları

Pereyra’nın Beşiktaş’a transferinin Beşiktaş’a birçok faydası olacaktır. Bu faydalar şu şekilde sıralanabilir:

 • Beşiktaş, sol kanat pozisyonunda uzun yıllar oynayacak bir oyuncuya sahip olacak.
 • Pereyra, Beşiktaş’ın hücum gücüne katkı sağlayacak.
 • Pereyra, Beşiktaş’ın defans gücüne katkı sağlayacak.
 • Pereyra, Beşiktaş’ın genç kadrosuna tecrübe katacak.
 • Pereyra, Beşiktaş’ın taraftarlarını mutlu edecek.

Pereyra’nın Beşiktaş’a Transferinin Beşiktaş’a Olası Zararları

Pereyra’nın Beşiktaş’a transferinin Beşiktaş’a olası zararları şu şekilde sıralanabilir:

 • Pereyra, yüksek bir ücrete transfer olabilir. Bu, Beşiktaş’ın transfer bütçesini zorlayabilir.
 • Pereyra, yeni bir takıma transfer olduğu için uyum sorunu yaşayabilir.
 • Pereyra, Beşiktaş’ın mevcut kadrosunda yer alan oyuncularla uyum sorunu yaşayabilir.
 • Pereyra, Beşiktaş’ın maçlarda performansı düşebilir.

Genel Değerlendirme

Pereyra’nın Beşiktaş’a transferi, Beşiktaş için olumlu bir transferdir. Pereyra, Beşiktaş’ın sol kanat pozisyonunda uzun yıllar oynayacak bir oyuncudur. Beşiktaş, Pereyra ile birlikte hücum ve defans gücüne katkı sağlayacaktır. Pereyra, Beşiktaş’ın genç kadrosuna tecrübe katacak ve taraftarları mutlu edecektir.

Beşiktaş’ın Transfer Durumu

Beşiktaş, yeni sezonda şampiyonluk mücadelesi vermek için kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Bu doğrultuda, transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, şu ana kadar 5 oyuncuyu transfer etti.

 • Vincenzo Montiel: Beşiktaş, Arjantinli sağ bek Vincenzo Montiel’i River Plate’ten transfer etti. Montiel, 24 yaşında ve Arjantin Milli Takımı’nda da forma giyiyor. Montiel, hızlı ve güçlü bir oyuncu. Oyunun her iki yönüne de katkı sağlayabiliyor. Montiel, Beşiktaş’ın sağ bek sorununu çözecek.
 • Raul Guti: Beşiktaş, İspanya’nın Mallorca takımından Raul Guti’yi transfer etti. Guti, 27 yaşında ve İspanya Milli Takımı’nda da forma giyiyor. Guti, orta sahanın her iki kanadında da oynayabiliyor. İyi bir pasör ve top kapma özelliğine sahip. Guti, Beşiktaş’ın orta sahasını güçlendirecek.
 • Emrecan Uzunhan: Beşiktaş, Galatasaray altyapısından yetişen Emrecan Uzunhan’ı transfer etti. Uzunhan, 22 yaşında ve Türkiye A Milli Takımı’nda da forma giyiyor. Uzunhan, stoper pozisyonunda oynuyor. Uzun, güçlü ve iyi bir kafa topu oyuncusu. Uzunhan, Beşiktaş’ın stoper sorununu çözecek.
 • Kerem Kalafat: Beşiktaş, Ümraniyespor’dan Kerem Kalafat’ı transfer etti. Kalafat, 22 yaşında ve Türkiye U21 Milli Takımı’nda da forma giyiyor. Kalafat, sağ bek pozisyonunda oynuyor. Hızlı ve güçlü bir oyuncu. Oyunun her iki yönüne de katkı sağlayabiliyor. Kalafat, Beşiktaş’ın sağ bek sorununu çözecek.
 • Kartal Yılmaz: Beşiktaş, Ümraniyespor’dan Kartal Yılmaz’ı transfer etti. Yılmaz, 22 yaşında ve Türkiye U21 Milli Takımı’nda da forma giyiyor. Yılmaz, ön libero pozisyonunda oynuyor. İyi bir pasör ve top kapma özelliğine sahip. Yılmaz, Beşiktaş’ın orta sahasını güçlendirecek.