Beşiktaş

Beşiktaş Miguel Lopes İle Anlaşmak İçin Harekete Geçti

Süper Lig’de mücadele eden Hes Kablo Kayserispor ekibinin başarılı ismi Miguel Lopes, Beşiktaş ile anılıyor.

Süper Lig’in 2020-2021 sezonu için transfer hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Yeni sezonda daha iddialı bir kadro kurmak isteyen Beşiktaş, son zamanlarda transferleriyle de gündem olmayı sürdürüyor.

Tecrübeli Teknik Direktör Sergen Yalçın yönetimindeki takım, yeni sezonda daha güçlü olmak için çalışmalara devam ederken, transferlere ilişkin de yeni bir isim gündeme geldi.

Edinilen bilgilere göre Hes Kablo Kayserispor ekibinin Portekizli oyuncusu Miguel Lopes, Beşiktaş ekibi ile anılmaya başladı.

Resmi Teklif Gönderilecek

Başarılı oyuncuyu gündemine alan siyah beyazlı takım, Kayserispor ile sözleşmesi 1 sene daha devam edecek olan savunma mevki sporcusu için transfer girişimine yöneldi.

Kendi kulübü ile 1 yıl daha sözleşmesi devam eden oyuncunun, Kara Kartal ekibine geleceği düşünülürken, Mensah transferinin ardından sarı kırmızılı takımdan bir ismin daha geleceği konuşulmaya başlandı.

Miguel Lopes transferi için girişimde bulunan Kara Kartal ekibinin, sarı kırmızılı takıma temasa geçeceği ve resmi teklifi de bizzat ileteceği belirtildi.

Transfer iddialarına ilişkin konuşan Miguel Lopes ise, şu an için Kayserispor’un oyuncusu olduğunu fakat sürpriz gelişmelerin de hayatın her bölümünde olabileceğinin altını çizdi.

Güncel Yazılar