BEŞİKTAŞ LARİN İLE 2 MAYIS’TA EVİNDE UÇTU

Süper toto süper Lig’in 39. haftasında lider takım Beşiktaş farklı bir skor ile maçı kazanarak liderliğini taçlandırdı. Kendi kalesinde Hatayspor ile karşı karşıya gelen Beşiktaş yedi gol birden atarak oldukça rahat bir maç kazandı. Yedi gollük  maçın ardından lider takım Beşiktaş 81 puana ulaştı. Konuk takım Hatayspor ise 57 puan da kalarak altıncı sıraya düştü.

BEŞİKTAŞ DERBİ ÖNCESİ MUTLU

Lider takım Beşiktaş Galatasaray derbisi öncesi Hatayspor ile karşı karşıya geldi. Zorlu bir maç olacak şekilde sahaya çıkan Beşiktaş Vodafone park arenada Hatayspor karşısında edici bir skor elde etti. Karşılaşmanın daha ikinci dakikasında Hataysporlu oyuncu kendi kalesine gol attı için Beşiktaş öne geçti. Maçın 11. dakikasında ise Beşiktaş’ın Hatayspor maçındaki yıldız ismi Larin ilk golünü attı. 14. Dakikada Larin tekrar sahneye çıktı ve skoru 3-0 yaptı.

Maçın 38. dakikasında Beşiktaş tekrar sahneye çıktı ve bu sefer golün kahramanı N’Koudou oldu. Skor 4-0 oldu. Dördüncü golün üstünden sadece 4 dakika sonra maça daha 43. dakikada giren rıdvan Yılmaz Beşiktaş formasıyla ilk gölünü attı ve Beşiktaş ilk yarıyı 5-0’lık skor ile tamamladı.

BEŞİKTAŞ DURMAK BİLMEDİ

Siyah beyaz Beşiktaş takımı kendi evinde oynadığı Hatayspor maçında yedi gol birden atarak kendi tarihinde bir ilki gerçekleştirdi. Karşılaşmanın ikinci yarısında da gol atmaktan durmayan Beşiktaş 55. dakikada skoru 6-0 yaptı. Larin bir kez daha sahneye çıktı. 65. Dakikada Larin yine son sözü söyledi ve skor 7-0 oldu.

Yedi gollük maçın ardından lider takım Beşiktaş 81 puana ulaştı. Konuk takım Hatayspor ise 57 puan da kalarak altıncı sıraya düştü. Lider takım Beşiktaş Galatasaray derbisi öncesi Hatayspor ile karşı karşıya geldi. Zorlu bir maç olacak şekilde sahaya çıkan Beşiktaş Vodafone park arenada Hatayspor karşısında edici bir skor elde etti. Galatasaray derbisini kazanıp resmi olarak şampiyonluğunu ilan etmek isteyen Beşiktaş derbi için hızla hazırlanmaya başladı. Galatasaray’ın ev sahipliğinde oynanan maçı kazanmak isteyen Beşiktaş en iyi performansı ile sahaya çıkacak.