Numan Ceyhan ve Eşi

Beşiktaş Kulübü Eski Asbaşkanı Ve Eşi Koronavirüse Yakalandı

Küresel bir salgın haline gelen yeni tip koronavirüs, Türkiye’yi de etkisi altına aldı. Günden güne artan vaka sayıları, spor dünyasına da etkisini göstermeye başladı. Salgından olumsuz etkilenenlerden biri de Beşiktaş Kulübü oldu.

Yeni tip koronavirüs salgınının Türkiye’yi de olumsuz etkilemesi sebebiyle, günden güne artan vaka sayısı, spor kulüplerini de derinden etkilemiştir. Durumdan etkilenenler arasında Fenerbahçe Beko ekibinin ardından ise Beşiktaş Kulübü geldi. Siyah beyazlı kulübün eski asbaşkanlarından olan Numan Ceyhan ile Arzu Ceyhan da beraber koronavirüs testlerinin pozitif çıktığına ilişkin bilgiyi paylaştı.

Beşiktaş Kulübü’nin geçmiş dönemlerdeki görev yapmış olan eski asbaşkan Numan Ceyhan, koronavirüs testinin pozitif çıktığını bildirdi. Ceyhan’ın yanı sıra eşinin de testinin pozitif çıkmış olduğu ve koronavirüse yakalanmış olduğu belirtildi.

Temasta Bulunan Herkesin Test Yaptırmalarını İstediler

Tüm dünyada küresel salgın halini alan ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından da pandemi olarak ilan edilen yeni tip koronavirüs, özellikle de yurt dışı kaynaklı olarak ve eller ile bulaşmakta olduğu için ise önü alınmaz bir hal alarak, salgın haline geliyor.

Edinilen bilgilere göre Numan Ceyhan ve Arzu Ceyhan, yurtdışı kaynaklı virüse yakalanmış olduklarını ve kendileri ile temasta bulunan herkesin de test yaptırması gerektiğini bildirdi.