BEŞİKTAŞ KAAN AYHAN’I JUVENTUS’A KAPTIRACAK

Siyah beyazlı kulübün uzun süredir pesinde olduğu Milli oyuncu 26 yaşındaki Kaan Ayhan İtalyan devi Juventus talip oldu.

Yaz transfer döneminde siyah beyazlı formayı giydire bilmek için uzun mesai harcayan Beşiktaş devre arasında bir kez daha sansın denemen için kolları sıvamışlardı ki bu kez önlerine İtalyan devi Juventus çıktı.

BEŞİKTAŞ KAAN AYHAN ISRARI DEVAM EDİYOR

Beşiktaş kulübü yaz transfer döneminde milli oyuncu 26 yaşında ki Kaan Ayhan için çok fazla uğraşmışlar ancak oyuncunun kulübü ile Sassuolo ile bir ortak nokta bulunamamıştı.

Siyah beyazlı takım ilk olarak Milli oyuncunun kiralanması üzerinde yapmış oldukları girişimler sonrasında oyuncunun kulübü kiralık olarak gönderilmesine sıcak bakmayınca transfer de istenilen sonuca ulaşamadılar.

Sassuolo kulübü oyuncusu Kaan Ayhan ‘I ancak satın alma opsiyonu ile kadrodan gönderilmesine olumlu bakan takım devre arasında siyah beyazlı takım ile anlaşmaya çok yakın gibi görünüyordu ki Juventus haberleri öncesinde sarı kırmızlı takım Galatasaray ‘ın teknik patronu Fatih Terim de milli oyuncu için devreye girmişti.

Galatasaray ile de adı geçen oyuncu için sarı kırmızlı takım cephesinden herhangi bir açıklama gelmemişti.  Hatta çıkan haberler arasında sarı kırmızlı takımın teknik patronu Fatih Terim özel olarak milli oyuncu Kaan Ayhan ve babası ile de bir telefon görüşmesi yaptığı ortaya çıkmıştı.

Beşiktaş milli oyuncu için tek başına teklik de bulunacak derken İtalyan devi Juventus son olarak oyuncu için nabız yoklamalara başladı.

Milli oyuncu 26 yaşındaki Kaan Ayhan’ın düşük maaşı nedeni ile devre arasında Juventus’un devre arasında milli oyuncuyu kadrosuna katarak stoper ve sağ bek oyuncu alternatiflerini çoğaltmak istiyorlar.

Bu transfer de Beşiktaş’ın işi bir hayli zor gözükse de burada oyuncunun kulübü Sassuolo‘nun isteklerini yerine getire bilen milli oyuncuyu kadrosuna katacak gibi görünüyor.

Kaan Ayhan‘ın kulübü Sassuolo oyuncusunu kiralık olarak değil bonservis bedeli ile gönderilmesine olumlu bakıyorlar.

26 yaşındaki oyuncunun bonservis bedeli ise 6 milyon Euro civarında olduğu biliniyor.

SASSUOLO ‘ DA FORMA ŞANSI BULAMIYOR.

Milli oyuncu Kaan Ayhan İtalyan kulübü Sassuolo da bu sezon forma şansı bulmakta bir hayli zorlanan oyuncunun bu durumdan canı da bir hayli sıkkın görünüyor.

Bu sezon kulübü Sassuolo ile lig de sadece 3 karşılaşmada sonradan oyuna dahil olan Kaan Ayhan 96 dakika süre ala bilen oyuncu A milli takım da ise dünya kupası eleme maçlarında 6 karşılamada sahada görev aldı.

Milli takım da bile daha fazla süre ala bilen 26 yaşında ki oyuncu daha fazla forma sansı bulabileceği bir takımda oynamak istiyor.

Kaan Ayhan devre arasında olmasa bile sezon sonun da kulübü Sassuolo dan ayrılmayı kafasına koymuş görünüyor.