Beşiktaş

Beşiktaş Antrenmanında Art Arda İki Sakatlık

Süper Lig’in 29’uncu haftasında İttifak Holding Konyaspor ve Beşiktaş ekibi mücadele edecek. Kara Kartal ekibi yeşil beyazlılarla olacak mücadele için sıkı hazırlık yaparken, antrenmanda ise Adem Ljajic ve Jeremain Lens sakatlık yaşadı.

Süper Lig’in 29’uncu hafta mücadelesi için Beşiktaş ekibi İttifak Holding Konyaspor ile olacak mücadelenin hazırlıklarını sürdürdü. Siyah beyazlı takımın antrenmanları sırasında ise Adem Ljajic ve Jereman Lens sakatlık geçirdi.

Kara Kartal ekibi, iki sporcusunun da durumuna ilişkin sağlık durumu açıklaması yaptı. Yukatel Denizlispor ile olan mücadelede üstün performans gösteren Ljajic’in antrenmanda geçirdiği sakatlık nedeniyle Konyaspor mücadelesinde forma giymeyeceği tahmin ediliyor.

Süper Lig’in 29’uncu haftasında oynanacak Konyaspor mücadelesine hazırlanan Beşiktaş Kulübü, antrenmanda yaşanan sakatlığın ardından ise açıklama yaptı.

Konyaspor Maçında Olmayabilir

Siyah beyazlı kulübün yapmış olduğu açıklamada, Adem Ljajic’in sağ uyluk arka adalesinin burkulduğu belirtildi. Öte yandan aynı antrenmanda Jeremain Lens’in de sağ uyluk arka adalesinde ağrı duyduğu ifade edildi.

Oyuncuların MR görüntülerinin sonucunda ise Adem için ATFL VE CFL sprain, Jeremain Lens için de semitendinosus strain tespit edildiği bilgisi verildi.

İki oyuncunun de tedavilerine başlandığı ifade edilirken, Ljajic’in Konya mücadelesinde olmayacağı düşünülüyor.

Güncel Yazılar