Bastos

Bastos İle İlgili Yeni Transfer İddiaları Ortalığı Karıştırdı

Süper Lig’de yeni sezon hazırlıklarına sıkı bir çalışma temposu ile devam ediliyor. Transferleri ile gündem olan Fenerbahçe Spor Kulübü ile adı anılan Bastos ile ilgili ise yeni bir iddia ortaya atıldı. Edinilen bilgilere göre Beşiktaş ve Medipol Başakşehir kulüplerinin de başarılı stoper için İtalyan ekiple temasa geçtiği öğrenildi.

Süper Lig’in 2020-2021 sezonu hazırlıkları sürecinde, spor kulüpleri arasında yaşanan büyük rekabet devam ediyor. Yeni sezon hazırlıklarında yapmış olduğu transferlerle adını en çok duyuran kulüplerden biri ise Fenerbahçe oldu.

Sarı lacivertli takımın başarılı oyuncusu Vedat Muriqi’nin adı anıldığı Lazio kulübünde ise, stoper mevkide top koşturan Bastos için Sarı Kanarya’nın harekete geçtiği öğrenilmişti.

Fenerbahçe ile adı sık sık anılan Lazio’lu stoper Bastos ile ilgili ortaya atılan yeni iddia ise ortalığı karıştırdı.

Başakşehir Önde

İtalyan basınında yer alan habere göre başarılı oyuncuyla Süper Lig’in 2019-2020 sezonu şampiyonu Medipol Başakşehir ve Beşiktaş da ilgileniyor.

İki takımın da Bastos için Lazio ile görüşme halinde olduğu ifade edilirken, Başakşehir ekibinin ise transfer konusunda Kara Kartal’ın önüne geçtiği öğrenildi.

Rus ekibi Rostov’dan 4 sene önce 5 milyon Euro karşılığında Lazio ekibine gelen 29 yaşındaki stoper oyuncusu, ayrıca bir dönem Vedat Muriç transferinin de parçası olarak belirtiliyordu.

Güncel Yazılar