Obbi Oulare

Obbi Oulare Beşiktaş’a Gelebilir

Süper Lig’de yeni sezon hazırlıklarına tüm hızıyla devam edilirken, bu süreçte transfer haberleriyle en fazla gündemde olan kulüplerden biri de Beşiktaş oldu. Gelecek dönemde artık çok daha iddialı bir kadro kurmanın planlarını yapan siyah beyazlı yönetim, son derece önemli isimlerle de temas sürecine başladı.

Gelecek sezon hazırlıklarının yoğunlaştığı dönemde, Beşiktaş’ın transfer gündeminde yer alan isimler arasında ise Obbi Oulare ilk sıralarda gelmeye devam ediyor. Edinilen bilgilere göre başarılı sporcunun sezonun açılış maçında ise takımı Standard Liege’in Cercle Brugge maçında forma giymediği öğrenildi.

Kadroya alınmaması ile dikkatleri çeken Obbi Oulare için ise yeni durağın Beşiktaş olduğuna yönelik haberler çıkmaya başladı.

Kulübü ile yollarını ayıracağına ilişkin ortaya atılan iddiaları doğrulayan kadroda yer almama durumu, Beşiktaş camiasını da heyecanlandırdı.

Siyah beyazlı takımda yaşanan ayrılıklar ise bu dönemde boşlukların kapatılması hususunda merak edilir duruma geldi. Yıldız golcü olan Burak Yılmaz ile yollarını resmen ayıran Beşiktaş, bu süreçte forvet mevki için de transfer arayışına geçti.

Belçika’dan Da Talipler Var

Başarılı sporcunun Belçika’dan da taliplerinin olduğu bilgisi edinilirken, en ciddi adayın ise Beşiktaş olduğu ifade ediliyor.

Yeni sezon için kadro yapılanma çalışmalarını devam ettirecek olan Beşiktaş’ta, transfer hususunda da yoğun bir hazırlığın devam edeceği tahmin ediliyor.

Güncel Yazılar