ARMANDO DIEGO MARADONA’NIN ÖLÜMÜYLE İLGİLİ İLGİNÇ BİR İTİRAF

Geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden efsane futbolcu Diego Maradona 60 yaşında hayatını kaybetmişti. Ölümünün ardından haberlerin ardı arkadası kesilmedi ve kesilmiyor. Maradona’nın yalnızlığı, ailesi ve arkadaşlarıyla olan ilişkisi, yaşadığı ülkede kimsesiz olması, doktorun ihmali, avukatı ve şimdide de hemşiresi ile efsane futbolcu ölümünün ardından hala gündemde.

Tarafların açıklamaları, ölümünün ardından hukuki süreçler başta olmak üzere çeşitli prosedürler bitmediği için Maradona’nın ölüm haberi hala gündemde tazeliğini koruyor. Bu teze gündem devam ederken ona bakan hemşiresinden beklenmedik itiraflar gündeme bomba gibi düştü.

Arjantinli futbol efsanesi Diego Maradona‘nın hemşiresi efsane ismin ölümüyle ilgili itirafta bulundu. Hemşire, Maradona’nın beyin ameliyatı sonrası evinde yere düşüp kafasını çarptığı ve üç gün boyunca odasında kafasındaki şişkinlikle yaşadığını söyledi. Ve kimsenin Armando Diego Maradona’nın bu düşüşü esnasında onu görmediğini söyledi.

MARADONANIN HEMŞİRESİ: 3 GÜN BOYUNCA KAFASINDAKİ ŞİŞKİNLİKLE YAŞADI

Geçen hafta hayatını kaybeden Maradona’nın ölümünde ihmal olduğu gerekçesi ile soruşturma açılması sonrası Maradona’nın hemşiresi avukatı aracılığı ile açıklamalarda bulundu.

Hemşirenin avukatı Gisela Madrid, Maradona kafasının sol tarafında bulunan pıhtının alınmasından sonra evinde yere düşüp kafasını çarptığı ve üç gün boyunca odasında kimsenin kendisini görmediğini söyledi.

Acı gerçek ortaya çıktı 3 gün boyunca kafasındaki şişkinlikle yaşadı Avukat, olayın futbolcunun ölümünden bir hafta önce gerçekleştiğini ve kafasının sağ tarafında şişkinlik meydana gelen Maradona‘nın kimsenin kendisini görmemesinden dolayı üç gün boyunca bu şişlikle yaşadığını dile getirdi.

ORTAYA ÇIKAN BU OLAY TEPKİ UYANDIRDI

Arjantinli futbol efsanesi armando Diego Maradona‘nın hemşiresinden böyle bir itirafın gelmesi futbolseverler ve spor camiasında şaşkınlığa neden oldu. Yaşanan bu yere düşüp kafasını çarpma olayının neden paylaşılmadığı sorgulandı. Arjantinliler bu duruma oldukça tepkili görünüyor.

Elde edilen bilgiler ve bulgular ışığında ölümünde herhangi bir ihmal ya da kast olduğu aydınlatılana kadar futbol ve spor camiası bu olayı seyredecek. Herkes bu ölümün bir an önce netleşmesini ve nihayete ermesini istiyor. Maradona’nın huzur içinde uyumasını ve rahata ermesi tüm ailesi ve sevenler için oldukça önemli.