ANTALYASPOR’DA KAMPANYA HAZIRLIĞI

Fraport TAV Antalya spor Türkiye Futbol Federasyonu Ziraat Türkiye Kupası kapsamında yapacağı Beşiktaş mücadelesi öncesi Antalya’da bayrak kampanyası başlatarak kulübe gelir elde etmek istiyor. 2021 yılına harika başlayan ve namağlup serisi elde eden ve Türkiye Futbol Federasyonu Ziraat Türkiye Kupasında Final Mücadelesi oynayacak olan kulüpten yapılan açıklama doğrultusunda Fraport TAV Antalyaspor’un Türkiye Futbol Federasyonu Ziraat Türkiye Kupası final mücadelesi yapılmadan önce şehirdeki farkındalığı arttırmak amacıyla harekete geçtiği öğrenildi.

KAMPANYA SLOGANI

Kırmızı beyazlı Antalya temsilcisi Antalyaspor’un 55 yıllık mazisinde iki defa Ziraat Türkiye Kupası finalinde yer almasına belirten açıklamada hem Antalya şehrini kırmızı beyaz renklere büründürmek istendi hem de Antalya spor kulübüne gelir elde etmek amacıyla Şehir Senin takım senin kupa senin şeklinde bir slogan bulunarak bayrak kampanyası yapılmaya başlandığı öğrenildi.

Fraport TAV Antalyaspor Türkiye Futbol Federasyonu Ziraat Türkiye Kupası kapsamında yapacağı Beşiktaş mücadelesi öncesi Antalya’da bayrak kampanyası başlatarak kulübe gelir elde etmek istiyor.

KAMPANYA AÇIKLAMASI

Kampanya ile 5000 kadar büyük bayrak asılması hedeflendiği kampanya çerçevesinde şehrin Sanayi ve iş adamları Hedef alınmasının yanı sıra normal vatandaşların ve evlerin balkonlarına ve işyerlerine Antalyaspor’un bayraklarını asmak isteyenler için Farklı boyutlarda bayrak satışları yapılacağından kampanya kapsamında 3 farklı şekilde bayrak satışı yapılacağını bayrakların ilki 4 metreye 6 metre boyutunda olacağını caddelerde dalgalanması planlanan Antalyaspor bayrağının üst kısmında kupa senin Antalya şeklinde bir ibare olacağını orta kısmında ise Fraport TAV Antalyaspor’un logosunu ne alt kısmında ise kampanyaya destek olan firmanın isminin yer alacağı belirtildi.

Kampanya kapsamında bu şekilde bir bayrağın 5 bin TL’den satılacağı ve ikinci bayrak ise kentin göz önünde olan cadde ve sokaklarında yer alan elektrik panelleri ne Aslında cami ve fiyatı 1000tl olacağını en küçük 3 bayrağım ise boyutunu diğerlerine göre biraz daha ufak olacağından ve fiyatının ise 100 TL olacağı belirtildi. Fraport TAV Antalyaspor Türkiye Futbol Federasyonu Ziraat Türkiye Kupası kapsamında yapacağı Beşiktaş mücadelesi öncesi Antalya’da bayrak kampanyası başlatarak kulübe gelir elde etmek istiyor.