Antalyaspor’da 55. Yıl Kutlaması

Akdeniz temsilcilerinden birisi olan Antalyaspor’da gelecek sezon planları şimdiden netleşiyor. Antalyaspor takımı sezona iyi başlamış olsalarda son haftalarda oldukça sert bir düşüş yaşadılar ve sezonu 16. Sırada tamamladılar.

7 Temmuz akşamı Antalyaspor’da 55. Yıl kutlaması yaşandı. 55 yıllık köklü bir kulüp olan Fraport TAV Antalyaspor takımı önümüzdeki sezon daha da başarılı bir sezon geçirerek kendisine ve kulüp tarihine yakışır bir dönem geçirmek istiyor.

Antalyaspor’un Transfer Atakları

Antalyaspor’u önümüzdeki sezon Ersun Yanal çalıştıracak. Akdeniz temsilcisinin ilk transferi St Pauli forması giyen Ersin Zehir oldu. Ayrıca, 20 yaşındaki Erkan Eyibil de takıma katılacak.

Ferhat Kaplan, Ersan Gülüm, Lukas Podolski, Sidney Sam; takımdan ayrılan ilk isimler oldular. Bunun yanı sıra, Gökdeniz Bayrakdar ve Bünyamin Balcı gibi isimler de iyi bir teklif geldiği takdirde takımdan ayrılabilirler.

Akdeniz temsilcisi Antalyaspor transfer konusunda şu an için istediği noktada yer almıyor. İstediği noktaya gelebilmesi için görüşmelerini ve kararlarını daha kesin bir şekilde tamamlaması gerekiyor. Yeni sezon için hazırlıklarına yoğunlaşan Antalyaspor’u yeni Süper Lig sezonunun heyecanı sarmış bile.

Antalyaspor’un Hedefleri

Geçen sezonu 16. Sırada bitiren Antalyaspor’un bu sezonki hedefleri daha keskin ve daha yüksek. Rakipleri karşısında hemen teslim olmayan ve istikrarını korumak isteyen bir Fraport TAV Antalyaspor’u göreceğimize eminiz. Antalyaspor hem kendilerine hem de taraftarlarına bu sezon için ne kadar istekli olduklarını göstermek için sabırsızlanıyorlar.

Transfer konusunda temkinli adımlar atan Antalyaspor takımı takımdan ayrılan oyuncularının yerine henüz yeteri kadar isim ile anlaşmadı. Çaykur Rizespor gibi Erzurum’da kampta olan ve yeni sezona orada hazırlanan Fraport TAV Antalyaspor takımı sezona iyi bir şekilde başlamak istiyor.

Ersun Yanal ve öğrencileri hem yeni sezona hazırlanıyorlar hem de sözleşme süreçlerini takip ediyorlar. Lukas Podolski yerine Fraport TAV Antalyaspor takımı Gornik Zabre’yi düşünüyor. Takımını güçlendirecek isimler ile yola çıkmak ve yola başlamak isteyen Ersun Yanal ve ekibi yeni öğrencileri ile beraber bu sezon daha başarılı bir performans sergilemek istiyor.