Andre Sousa

Andre Sousa Önemli Açıklamalarda Bulundu

Süper Lig ekibi Gaziantep FK’nın başarılı oyuncusu Andre Sousa, uzun bir aranın ardından sahaya çıkmanın hissettirdiklerine ilişkin açıklamada bulundu. Yeni maç atmosferini yaşamış olduklarını belirten futbolcu, taraftarsız zor olacağını fakat alışmaları gerektiğini söyledi. Hakemin ilk düdüğünü çaldığı zamanda da yalnızca oyuna odaklanmaları gerektiğinin özellikle altını çizdi.

Gaziantep FK ekibinde forma terleten Andre Sousa, koronavirüs salgını nedeniyle verilen aranın ardından sahaya çıkmanın hissettirdiklerine ilişkin itiraflara bulundu. Yeni maç atmosferini yaşadıklarını söyleyen sporcu, taraftar olmadan zor olacağını fakat yine de buna alışılması gerektiğini vurguladı.

Kimse %100 Performans Gösteremez

Salgının ardından futbola dönmenin çok heyecanlandıran bir şey olduğunu ifade eden sporcu, hedeflerinin de kalan 8 mücadelede en iyisini yapmak olduğunu ifade etti. Şu an yaşamış olduklarının ise normal bir hazırlık kampı süreci ile aynı olmadığını söyleyen sporcu, bu nedenle ise kendilerini durdurma gibi bir durumlarının söz konusu dahi olmadığını ifade etti.

Salgın öncesinde takım olarak da çok iyi bir performans gösterdiklerini de ekleyerek, hiçbir oyuncunun da %100 bir performans göstermeyeceğinin altını çizdi. Bir süredir idman yaptıklarını belirten Andre Sousa, en iyi seviyeye de geleceklerine inandığını vurguladı.

Güncel Yazılar