Anderson Talisca

Anderson Talisca Yeni Dövmesi İle Büyük Beğeni Topladı

Beşiktaş ekibinin eski oyuncularından Anderson Talisca, yeni dövmesi ile siyah beyazlı taraftarı heyecanlandırdı. Şimdilerde Çin’in Guangzhou Evergrande Taobao ekibinde forma giyen sporcu, Benfica’ya atmış olduğu golün dövmesini yaptırarak, Kara Kartal taraftarını şaşırttı. Sırtındaki dövmesini sosyal medya hesabından paylaşan oyuncu, büyük beğeni topladı.

Geçmişte Beşiktaş ekibinde forma giyen Anderson Talisca, siyah beyazlı formayı giydiği zaman Benfica ekibine atmış olduğu golün dövmesini yaptırarak Kara Kartal taraftarını heyecanlandırdı.

Şimdilerde ise Çin ekiplerinden biri olan Guangzhou Evergrande Taobao ekibinde forma giyen Talisca, siyah beyazlı formayla Benfica’ya atmış olduğu golün dövmesini sırtına yaptırdı.

2016 Yılında Atmıştı

Siyah beyazlı forma ile en önemli başarılarını gösteren başarılı sporcu, Çin Süper Ligi’nde Guangzhou Evergrande Taobao ekibinde forma giymeye devam ediyor.

Oyuncu, eski takımı Benfica’ya ise siyah beyazlı forma ile 2016 yılında atmış olduğu golü ile de son derece büyük bir başarıya imza atmıştı. Frikikten atmış olduğu golü ise sırtına dövme yaptıran Talisca, yapmış olduğu paylaşımla da kısa sürede gündem oldu.

26 yaşındaki başarılı oyuncu, dövmesinin videosunu ise sosyal medya hesabından paylaşarak, tüm siyah beyazlıları heyecanlandırdı ve büyük bir beğeni topladı.