Anderson Talisca

Anderson Talisca Beşiktaş’tan Ayrılış Sürecini Anlattı

Beşiktaş’ın eski oyuncularından olan Anderson Talisca, Kara Kartal için yeniden gündeme gelmeye başladı. Ayrılık sürecine ilişkin açıklama yapan yıldız oyuncu, şu an ki takımında oynadığı için mutlu olduğunu ifade etti.

Geçmiş senelerde Beşiktaş forması giyen ve şimdilerde ise Guangzhou Evergrande takımında oynayan Anderson Talisca, siyah beyazlı takımdan ayrılma sürecine ilişkin açıklama yaptı.

Beşiktaş ekibinde şampiyonluk yaşayan ve sonrasında Çin Ligi’ne transferi gerçekleşen Brezilyalı futbolcu, hem hayallerine hem de gelecek planlarına ilişkin konuştu.

Çin Milli Takımı’nda Oynamak Da Bir İhtimal

Çin Ligi’nde gayet iyi durumda olduğunu söyleyen Talisca, 1,5 sezon geçirdiğini ve gollerinin, asistlerinin olduğunu ifade etti. Öte yandan şampiyonluk da yaşadığını söyleyen sporcu, Çin’e gittiğinden beri mutlu olduğunu ve iyi karşılandığını belirterek, sahada da en iyisini vermek adına mücadele ettiğini belirtti.

Kara Kartal ekibinden ayrıldığında, Çin Ligi’ne gitmenin kariyer ve hayat planlaması içerisinde bir parça olduğunu da ekleyen Talisca, her şeyi düşündüğünü ve Asya’da harika sporcular ile futbol oynadığı için de mutlu olduğunu söyledi.

Öte yandan Çin Milli Takımı’nda oynama ihtimalini de yok saymadığını itiraf eden Brezilyalı topçu, esas hayalinin ülkesinin milli takım formasını terletmek olduğunu ifade etti.