Ali Koç

Ali Koç Gündem Programını İptal Etme Kararı Aldı

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün Başkanı olan Ali Koç, düzenleyeceği basın toplantısına az bir zaman kala iptal etme kararı aldığını bildirdi. Konuyla ilgili açıklama yapan Koç, 5 askerimizin şehidinin ardından böyle bir durum söz konusu olduğunu da belirtti.

Sarı lacivertli Fenerbahçe Spor Kulübü’nün Başkanı Ali Koç, düzenleyeceği basın toplantısını iptal ettiğini açıkladı. İptal etme kararında dün İdlib’te yaşanan saldırı sonucunda 5 askerimizin şehit düşmesi ve 5 askerimizin de yaralı olması etkili oldu.

İptal olan programın ardından kısa bir açıklama yapan başkan, basın toplantısı programına çok az bir süre kala Suriye’den çok acı bir haber alındığını söyleyerek, “5 kahraman askerimizi şehit verdik, 5 askerimizi yaralı. Bugün gündem programını yapmama kararı aldık” dedi.

Açıklama Önümüzdeki Günlerde Gelecek

Açıklamasına devam eden Koç, “Allah’tan şehitlerimize rahmet ve ailelerine de sabır diliyorum” ifadelerini kullandı. Önümüzdeki 1-2 gün içerisinde bu şekilde devam edilemeyecek ortakla ilgili de, kimin kime hizmet etmiş olduğunu, ön yargılı tavırları tek tek anlatılacağını ekleyerek, ülkeye baş sağlığı ve yaralı olanlara da acil şifalar dileklerinde bulundu.