Alexander Sörloth

Alexander Sörloth Trabzonspor Camiasına Veda Mesajı Gönderdi

Süper Lig’de mücadele eden Trabzonspor ekibi ile yollarını ayırma kararı alan Alexander Sörloth, ayrılık kararının ardından veda mesajı yayınladı. Almanya’nın Leipzig Kulübü’ne transfer olan yıldız golcü kalbi buruk bir şekilde bu tercihi yaptığını fakat kariyerini de düşünmek zorunda olduğunu belirtti.

Geçen sezon Trazonspor ekibinde toplamda 24 gol ile gol kralı olmayı başaran Alexander Sörloth, kulübün sosyal medya hesabı üzerinden bir video ile bordo mavili camiaya veda etti.

Trabzonspor’da geçirmiş olduğu sezonun kendisi adına çok duygusal olduğunu ekleyen Norveçli oyuncu, Başkan Ahmet Ağaoğlu’na kendisini kabul ederek bir baba gibi davrandığı için de teşekkür dileklerini iletti. Burada bulunduğu sürenin kendisi adına çok özel olduğunu vurgulayan sporcu, teşekkür dileklerini art arda iletmeyi de ihmal etmedi.

Hayallerimden Bir Tanesi

Sadece saha içerisinde değil, şehirdeki çok sayıda insanla da arkadaşlık kurduğunu ekleyen Alexander Sörloth, bu sebeple de bu mesajı video ile göndermenin çok zor olduğunu belirtti.

Trabzon şehrinin kendisini çocukları gibi görüyor olmuş olsalar da kariyerinde ulaşmak istediği hedeflerin ve hayallerin olduğunu ekleyen sporcu, onlardan birinin de Almanya’nın Bundesliga liginde oynamak olduğunu vurguladı. Bunun sebebinin çok iyi bir lig olmasını belirten sporcu, dünyadaki en iyi liglerden de biri olduğuna vurgu yaptı.

Güncel Yazılar