Ahmet Ağaoğlu

Ahmet Ağaoğlu Trabzonspor’un Durumunu Değerlendirdi

Süper Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Alanyaspor mücadelesine ilişkin açıklama yaptı. Kaybedilen 2 puanın takımı ateşlediğini söyleyen yönetici, bu durumun oyuncuları daha da hırslandırdığına değindi.

Süper Lig’de şampiyonluğun en önemli adaylarından biri konumunda yer alan Trabzonspor Kulübü’nün Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Alanyspor maçı sonrasında açıklama yaptı.

1977-78 yılından bu zamana kadar ilk kez 3 kupada hedefe yürüdüklerini ifade eden bordo mavili yönetici, heyecanlı olduklarını ve gecelerin uykusuz geçtiğini söyledi. Böyle bir süreçte görevde olduğu için Allah’a şükrettiğini ekleyen Ağaoğlu, başarılı olacaklarına konusunda da en ufak bir kuşkunun olmadığını ifade etti.

10 milyon taraftarı olan bir kulüp olduklarını belirten başkan, özellikle de son birkaç aylık dönemde verilen mücadeleye ilişkin değerlendirmede bulundu. Trabzon’un futboluna hizmet eden ve şehrin futbol büyüklerinin kendilerine bırakmış olduğu emanete olan saygı ve sadakatinden kaynaklandığına da dikkat çekti.

Eski Sıkıntılar Artık Yaşanmayacak

Bordo mavili kulübün elde etmiş olduğu başarıların hiçbirinin de altın tepside sunulmadığını açıklayan yönetici, takımın %80-90 oranında oturmuş durumda olduğunu belirtti. Ve ileriye dönük bakıldığında tekrar eski sıkıntıları yaşayacaklarının söz konusu olmayacağının altını çizdi.

3 kupada hedefe ilerlediklerini de belirten Ağaoğlu, azami gayret ve dikkatle en az hatayı yapmaya çalıştıklarını da özellikle açıklamasında belirtti.

Güncel Yazılar