Adil Gevrek’ten Belediye Başkanına Ziyaret

Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek, takımının durumuna ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. İyi ve güçlü bir takım olduklarını söyleyen yönetici, kalan 8 maçı da kazanarak, ligde kalmak istediklerinin altını çizdi.

Düşme potasına çok yakın olan Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek, takımının durumuna ilişkin konuştu. Ekibinin iyi ve güçlü olduğunu ifade eden yöneticisi, geriye kalan 8 maçı da kazanmak istediklerini söyledi.

BtcTurk Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek, İkinci Başkan Selim Pilten ve Teknik Direktör Hikmet Karaman ile takımın oyuncularından Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’a ziyaret gerçekleşti.

Ziyarete ilişkin konuşan Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Yeni Malatyaspor yönetimini ve oyuncularını ağırladığı için çok mutlu olduğunu söyledi. Takımın geriye kalan 8 maçında da iyi puanlar toplayarak ligde kalacağına inandığının özellikle altını çizdi.

Çok Büyük Başarılara İmza Atmış Bir Takımız

Ziyaret sırasında konuşan Gevrek ise, sorumluluklarının farkında olduklarına dikkat çekti. Ve geriye kalan maçlara odaklandıklarını vurguladı. Geçmişteki 6 yıllık süreçte çok büyük başarılara imza attıklarını da söyleyen yönetici, iyi ve güçlü bir takıma sahip olduklarının altını çizdi. Şimdi ise önlerinde 8 final maçı olduğunu ve bu maçları da kazanarak ligde kalmak istediklerini söyledi.

Güncel Yazılar