Abdurrahim Albayrak

Abdurrahim Albayrak Tedavinin Ardından İlk Fotoğrafı Paylaştı

Galatasaray Spor Kulübü 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak, yeni tip koronavirüs tedavisinin devam ettiği günlerde ilk defa fotoğraf paylaştı. Paylaşılan fotoğrafta ise Albayrak’ın kilo vermiş olduğu dikkatlerden kaçmadı.

Galatasaray Spor Kulübü 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak, yeni tip koronavirüs tedavisi devam ederken, ilk defa bir fotoğraf paylaştı. Kilo verdiği fotoğraftan belli olan sarı kırmızılı yönetici, Kovid-19 testinin pozitif çıkmasının sonrasında ise bir süreliğine hastanede tedavisini görmüştü.

Hastanede tedavi olduğu süreçte, durumunun olumlu olarak ilerlemesi sebebiyle taburcu edilen ve tedavisine devam edilen Abdurrahim Albayrak, ofisinden bir fotoğraf paylaştı.

Ofisinde tedavisine devam edilen sarı kırmızılı takımın 2. Başkanı, Kovid-19 testinin pozitif çıktığı günden bu güne hiç fotoğraf paylaşmamıştı.

Başkanın Oğlu Hikmet Albayrak Da Ofisteki Fotoğrafta Vardı

Uzun süredir nasıl olduğu merak edilen Albayrak, en ön cephedeki kahramanlarımız olan sağlık çalışanlarına da Allah razı olsun dileklerinde bulundu.

Ofisinde tedavisine devam edilen Albayrak, paylaşmış olduğu fotoğrafta da 2 sağlık çalışanı ve oğlu Hikmet Albayrak ile birlikte yer aldı.

Öte yandan sarı kırmızılı takımın yöneticisinin oğlu Hikmet Albayrak da, önceki günlerde yeni tip koronavirüsü yenmiş ve iyileştiğini de herkese duyurmuştu.