Abdülkadir Ömür

Abdülkadir Ömür’den İyi Haber Geldi

Süper Lig’in en önemli şampiyonluk adaylarından biri olan Trabzonspor ekibinde, beklenmedik sevinç yaşandı. 6 aylık sakatlık sürecinin ardından bordo mavili takımın başarılı oyuncusu Abdülkadir Ömür tamamen iyileşti. Yarın ki Göztepe maçında forma giyecek olan sporcu, bordo mavili takımın da en önemli kozlarından biri olacak.

Uzun bir aranın ardından yarın Süper Lig mücadeleleri kaldığı yerden devam edecek. Yarın kozlarını İzmir temsilcisi Göztepe Spor Kulübü ile paylaşacak olan da Trabzonspor olacak.

Bordo mavili ekipte ise beklenmeyen bir sevinç yaşandı. 6 aylık sakatlığın ardından Trabzonspor’un başarılı futbolcusu Abdülkadir Ömür tüm sorunlarından kurtuldu. Yarın ki Göztepe maçında mücadele edecek olan başarılı sporcu, Karadeniz ekibinin de en önemli kozu olacak.

Şampiyonluğun en önemli adaylarından biri olan Trabzonspor için lige verilen 3 aylık aranın ardından bu haber ise ilaç gibi geldi. Yoğun bir tempo ile hazırlıklarını sürdüren ekip, bu mücadeleden galibiyetle ayrılarak, şampiyonluğa giden yolda emin adımlarla ilerlemeyi hedefliyor.

İlk 11 Kadrosunda Yer Alacak

Abdülkadir Ömür de dizinden geçirmiş olduğu ameliyatın ardından, maç oynamaya başlamış olsa da zaman zaman sakatlıkları devam ediyordu. Tedavi sürecini koronavirüs arasında tamamen halleden sporcu, kalan 8 haftada maç eksikliklerini kapatmayı hedefliyor. Öte yandan ilk 11 kadrosunda da Göztepe maçında yer alanlardan biri olacak.

Güncel Yazılar