A Milli Futbol Takımı Sahneye Çıkıyor

A Milli Futbol Takımı sahneye çıkıyor ve 3 Ekim’de mesai günü başlayacak. 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri G Grubu’nda karşılaşma yaşanacak. G Grubu Norveç ve Letonya ile karşılaşma olacak. A Milli Takım aday kadrosunun 3 Ekim 2021 Pazar günü toplanacağı haberleri futbol dünyasında hemen yayıldı ve taraftarları heyecanlandırdı. Türkiye Futbol Federasyonu’nun Riva’daki Eğitim Tesisinde millilerin ir araya geleceği duyuruldu.

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp Merkezi ve Eğitim Tesislerinde milli futbolcular bir araya gelecekler. Hazırlıklara 4 Ekim 2021 Pazartesi günü başlanacak.

A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Stefan Kuntz, takımını ve oyuncuları disiplin kampına sokarak başarıya ulaştırmak adına her türlü yolu deniyor. Takımının başarılı olması için oldukça yoğun çalışan teknik direktörün sıkı bir eğitime başlayacağı haberleri basında çıkmış ve yayılmıştı.

A Milli Futbol Takımı Mesaiye Başlıyor

A Milli Takım’ın Teknik Direktörü Stefan Kuntz, Türkiye Futbol Federasyonu’nun Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp Merkezi ve Eğitim Tesislerinde bir basın toplantısı düzenleyecek. Aday kadrodan bir oyuncu ve Stefan Kuntz, Norveç maçının öncesinde yani 7 Ekim 2021 Perşembe gününde, saat 16:30 civarlarında Eğitim Tesis’inde bir araya gelecekler ve basın toplantısında bazı soruları cevaplayacaklar.

Eğitim Tesislerinde son provalar da yapılacak. Milli Futbol Takımı Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp Merkezi ve Eğitim Tesislerinde 7 Ekim gününde saat 17:00 civarlarında karşılaşmanın son provasını da yapacak ve kendini çok iyi hazırlayacak.

8 Ekim gününde Norveç ile karşı karşıya gelinecek. 21:45 civarında karşılaşmalar başlamış olacak. 8. maçtaysa 11 Ekim gününde Letonya konuk olarak katılacak. Daugava Stadyumu bu karşılaşmalarda ev sahipliği yapacak.

A Milli Futbol Takımı Son Dakika Haberleri

A Milli Takımın oyuncuları Türk Hava Yolları aracılığıyla kendilerine ait uçakla Riga’ya gelecekler. Takıma özel, oyuncuları taşıyan uçak, eğitim için futbolcuları tesislere getirecek.

Aday kadrodaki bir oyuncu, Stefan Kuntz ile basın toplantısını düzenleyecek. TSİ 19:30 civarında maç öncesi Letonya ile yapılacak karşılaşma olmadan önce provalar tesislerde gerçekleşecek.