3 EYLÜL TRANSFERLERİN SON GÜNLERİ

Transfer dönemi 31 Ağustos tarihinde Avrupa takımları için sona erdi. Ancak, Türkiye’de 8 Eylül 2021 tarihine kadar devam ediyor. Bu noktada, Türk takımları; önlerindeki bir haftayı en iyi şekilde kullanmak adına çalışıyorlar.

3 EYLÜL TRANSFERLERİN SON GÜNLERİ


Dört Büyükler Transfer Çalışmalarına Devam Ediyorlar


Beşiktaş; transfer döneminin son günlerinde iyi bir orta saha oyuncusunu kadrosuna katmak istiyor. Gedson Fernandes için herhangi bir sonuç alamayan siyah beyazlı takım; Nimes forması giyen Lamine Fomba’yı transfer etmeyi düşünüyor. 1998 doğumlu oyuncu; 1.87 boyuyla dikkat çekiyor.

Galatasaray’ın da istediği Gedson Fernandes için devreye giren Beşiktaş; oyuncuyu UEFA’ya liste bildirilecek olan 2 Eylül tarihine kadar kadrosuna katmak istiyor. Ancak, Benfica; oyuncuyu bırakmak adına ısrarcı değil! Siyah beyazlı takım; Gedson transferinden sonuç alamadığı takdirde transferi kapatabilir.

Fenerbahçe; forvet transferini bugün sonlandırmak zorunda! Bu noktada, gözler sarı lacivertli takımın eski forveti Vedat Muriqi’ye çevrildi. Lazio forması giyen Kosovalı oyuncu için kiralama teklifi yapılacak.

Galatasaray’dan ayrılmak isteyen Mostafa Mohamed için Fransız kulübü Bordeaux ile anlaşma sağlanamamıştı. Ancak, Mısırlı oyuncu şimdi de eski kulübü Zamelek’e dönme yolunda! Ancak, Galatasaray; oyuncu için 2 milyon dolar talep ediyor.

Transferin son günlerinde kadrosunu güçlendirmeye çalışan Fenerbahçe’de gündeme Yuri Alberto geldi. Hücumun her kesiminde oynayan genç Brezilyalının bir yıllığına kiralanması hedefleniyor.


Transferin Son Günleri Hareketli Geçecek

Beşiktaş’ın Hırvat stoperi Domagoj Vida için birçok takımdan teklif geliyor. Bunlardan birisi de Suudi Arabistan’ın Al-Ettifaq kulübü! Bu takım; Beşiktaş’a 5 milyon Euro bonservis teklif etti. Oyuncuya ise yıllık 15 milyon Euro teklifinde bulundu. Ancak, Vida; Suudi Arabistan’da oynamayı düşünmüyor.

3 EYLÜL TRANSFERLERİN SON GÜNLERİ

Transferin son gününde Tottenham ile olan sözleşmesini fesheden Serge Aurier; Fenerbahçe’nin gündeminde bulunuyor. Sağ kanat beki arayan Fenerbahçe; bonservisi elinde olan oyuncuya bir an önce imza attırmak istiyor.

Benfica’nın İsviçreli forveti Haris Seferovic Fenerbahçe yolunda! Sevilla’ya transferi son anda gerçekleşmeyen oyuncu; Benfica’nın kadrosunda çok sayıda forvet olmasından dolayı takımdan ayrılmak istiyor.

İyi bir forveti kadrosuna katmak isteyen Fenerbahçe; Benteke veya Joelinton isimlerinden birisini gün sonuna kadar transfer etmek istiyor.